listen live button red Sports1TV chat icon  Login  

Το αναλυτικό πρόγραμμα του νέου Πρωταθλήματος στους U15

Αντίστροφη μέτρηση για την πρεμιέρα στο Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων U15 που θα διεξαχθεί με τη συμμετοχή 15 ομάδων.

Η έναρξη του Πρωταθλήματος όπως ήδη ανακοινώθηκε είναι προγραμματισμένη για την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου.

Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος είναι διαθέσιμο στη ιστοσελίδα της ΚΟΠ, στην Κατηγορία «Διοργανώσεις - Παίδες - Πρόγραμμα και αποτελέσματα».

Επίσης, το πρόγραμμα μπορείτε να το δείτε στον ακόλουθο σύνδεσμο:
https://www.cfa.com.cy/Gr/fixtures/8309354/8309354

Το πρόγραμμα:

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2018/19

ΓηπεδούχοςΣκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Κυριακή, 23 Σεπτεμβρίου 2018
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 2η Αγωνιστική
 Κυριακή, 30 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
 3η Αγωνιστική
 Κυριακή, 7 Οκτωβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
 4η Αγωνιστική
 Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
 5η Αγωνιστική
 Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 6η Αγωνιστική
 Κυριακή, 28 Οκτωβρίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 7η Αγωνιστική
 Κυριακή, 4 Νοεμβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 8η Αγωνιστική
 Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 9η Αγωνιστική
 Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 10η Αγωνιστική
 Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 11η Αγωνιστική
 Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 12η Αγωνιστική
 Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 13η Αγωνιστική
 Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 14η Αγωνιστική
 Κυριακή, 23 Δεκεμβρίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 15η Αγωνιστική
 Κυριακή, 13 Ιανουαρίου 2019
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
 16η Αγωνιστική
 Κυριακή, 20 Ιανουαρίου 2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 17η Αγωνιστική
 Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
 18η Αγωνιστική
 Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 19η Αγωνιστική
 Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
 20η Αγωνιστική
 Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
 21η Αγωνιστική
 Κυριακή, 24 Φεβρουαρίου 2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
 22η Αγωνιστική
 Κυριακή, 3 Μαρτίου 2019
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
 23η Αγωνιστική
 Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
 24η Αγωνιστική
 Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 25η Αγωνιστική
 Κυριακή, 31 Μαρτίου 2019
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 26η Αγωνιστική
 Κυριακή, 7 Απριλίου 2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 27η Αγωνιστική
 Κυριακή, 14 Απριλίου 2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
 28η Αγωνιστική
 Κυριακή, 21 Απριλίου 2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 29η Αγωνιστική
 Κυριακή, 5 Μαΐου 2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
 30η Αγωνιστική
 Κυριακή, 12 Μαΐου 2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ