listen live button red Sports1TV chat icon  Login  

Το αναλυτικό πρόγραμμα του νέου Πρωταθλήματος στους U14

Αντίστροφη μέτρηση για την πρεμιέρα στο Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων U14 που θα διεξαχθεί φέτος με τη συμμετοχή 20 ομάδων.

Η έναρξη του Πρωταθλήματος όπως ήδη ανακοινώθηκε είναι προγραμματισμένη για την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου.

Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος είναι διαθέσιμο στη ιστοσελίδα της ΚΟΠ, στην Κατηγορία «Διοργανώσεις - Παίδες - Πρόγραμμα και αποτελέσματα».

Επίσης, το πρόγραμμα μπορείτε να το δείτε στον ακόλουθο σύνδεσμο:
https://www.cfa.com.cy/Gr/fixtures/8301710/8301710

Το πρόγραμμα:

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2018/19

ΓηπεδούχοςΣκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Κυριακή, 23 Σεπτεμβρίου 2018
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 Galacticos Football Club
 2η Αγωνιστική
 Κυριακή, 30 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00 Galacticos Football Club
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
 3η Αγωνιστική
 Κυριακή, 7 Οκτωβρίου 2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Galacticos Football Club 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
 4η Αγωνιστική
 Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 Galacticos Football Club
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 5η Αγωνιστική
 Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2018
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Galacticos Football Club 10:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
 6η Αγωνιστική
 Κυριακή, 28 Οκτωβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 Galacticos Football Club
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 7η Αγωνιστική
 Κυριακή, 4 Νοεμβρίου 2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
Galacticos Football Club 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 8η Αγωνιστική
 Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00 Galacticos Football Club
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
 9η Αγωνιστική
 Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
Galacticos Football Club 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
 10η Αγωνιστική
 Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00 Galacticos Football Club
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
 11η Αγωνιστική
 Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Galacticos Football Club 10:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 12η Αγωνιστική
 Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 Galacticos Football Club
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
 13η Αγωνιστική
 Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2018
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Galacticos Football Club 10:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
 14η Αγωνιστική
 Κυριακή, 23 Δεκεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 Galacticos Football Club
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
 15η Αγωνιστική
 Κυριακή, 13 Ιανουαρίου 2019
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
Galacticos Football Club 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 16η Αγωνιστική
 Κυριακή, 20 Ιανουαρίου 2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 Galacticos Football Club
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
 17η Αγωνιστική
 Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Galacticos Football Club 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
 18η Αγωνιστική
 Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10:00 ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 10:00 ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 Galacticos Football Club
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 19η Αγωνιστική
 Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Galacticos Football Club 10:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 10:00 ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) 10:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) 10:00 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ