listen live button red Sports1TV chat icon  Login  

Το αναλυτικό πρόγραμμα του νέου Πρωταθλήματος στους U16

Αντίστροφη μέτρηση για την πρεμιέρα στο Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων U16 που θα διεξαχθεί φέτος με τη συμμετοχή 15 ομάδων.

Η έναρξη του Πρωταθλήματος όπως ήδη ανακοινώθηκε είναι προγραμματισμένη για την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου.

Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος είναι διαθέσιμο στη ιστοσελίδα της ΚΟΠ, στην Κατηγορία «Διοργανώσεις - Παίδες - Πρόγραμμα και αποτελέσματα».

Επίσης, το πρόγραμμα μπορείτε να το δείτε στον ακόλουθο σύνδεσμο:
https://www.cfa.com.cy/Gr/fixtures/8312329/8312329

Το πρόγραμμα:

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2018/19

ΓηπεδούχοςΣκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Κυριακή, 23 Σεπτεμβρίου 2018
JUVENTUS Academy 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 2η Αγωνιστική
 Κυριακή, 30 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
JUVENTUS Academy 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 3η Αγωνιστική
 Κυριακή, 7 Οκτωβρίου 2018
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 JUVENTUS Academy
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 4η Αγωνιστική
 Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
JUVENTUS Academy 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
 5η Αγωνιστική
 Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 JUVENTUS Academy
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 6η Αγωνιστική
 Κυριακή, 28 Οκτωβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
JUVENTUS Academy 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 7η Αγωνιστική
 Κυριακή, 4 Νοεμβρίου 2018
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 JUVENTUS Academy
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 8η Αγωνιστική
 Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
JUVENTUS Academy 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
 9η Αγωνιστική
 Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 10η Αγωνιστική
 Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
JUVENTUS Academy 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 11η Αγωνιστική
 Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 JUVENTUS Academy
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 12η Αγωνιστική
 Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
JUVENTUS Academy 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 13η Αγωνιστική
 Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2018
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 JUVENTUS Academy
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
 14η Αγωνιστική
 Κυριακή, 23 Δεκεμβρίου 2018
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
JUVENTUS Academy 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
 15η Αγωνιστική
 Κυριακή, 13 Ιανουαρίου 2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 JUVENTUS Academy
 16η Αγωνιστική
 Κυριακή, 20 Ιανουαρίου 2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 JUVENTUS Academy
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 17η Αγωνιστική
 Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 JUVENTUS Academy
 18η Αγωνιστική
 Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
JUVENTUS Academy 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
 19η Αγωνιστική
 Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 JUVENTUS Academy
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
 20η Αγωνιστική
 Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
JUVENTUS Academy 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
 21η Αγωνιστική
 Κυριακή, 24 Φεβρουαρίου 2019
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 JUVENTUS Academy
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
 22η Αγωνιστική
 Κυριακή, 3 Μαρτίου 2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
JUVENTUS Academy 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
 23η Αγωνιστική
 Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 JUVENTUS Academy
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
 24η Αγωνιστική
 Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
 25η Αγωνιστική
 Κυριακή, 31 Μαρτίου 2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 JUVENTUS Academy
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
 26η Αγωνιστική
 Κυριακή, 7 Απριλίου 2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
JUVENTUS Academy 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
 27η Αγωνιστική
 Κυριακή, 14 Απριλίου 2019
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 JUVENTUS Academy
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
 28η Αγωνιστική
 Κυριακή, 21 Απριλίου 2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
JUVENTUS Academy 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 29η Αγωνιστική
 Κυριακή, 5 Μαΐου 2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12:00 JUVENTUS Academy
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 12:00 Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) 12:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
 30η Αγωνιστική
 Κυριακή, 12 Μαΐου 2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus 12:00 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 12:00 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) 12:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
JUVENTUS Academy 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ