listen live button red Sports1TV chat icon  Login  

Οι Διαιτητές των Πρωταθλημάτων Νέων & Παίδων

Ορισμοί διαιτητών, βοηθών διαιτητών και παρατηρητών για τους αγώνες της 1ης αγωνιστικής των Πρωταθλημάτων Νέων U19 και Παίδων U14, U15, U16, U17 που θα διεξαχθούν στις 31 Αυγούστου, 1η και 2 Σεπτεμβρίου 2018.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Κυριακή, 2 Σεπτεμβρίου 2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 16:00 Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
 Κυριακή, 2 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 16:00 ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ
 Κυριακή, 2 Σεπτεμβρίου 2018
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
 Κυριακή, 2 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 16:00 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Κυριακή, 2 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ
 Κυριακή, 2 Σεπτεμβρίου 2018
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 16:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΞΕΝΙΟΣ ΕΥΛΑΒΗ
 Κυριακή, 2 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη 16:00 ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
 Κυριακή, 2 Σεπτεμβρίου 2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 16:00 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Στάδιο
KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2018/19

ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 17:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 17:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 17:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   MARIAN STAN
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 17:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 17:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 17:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Α΄ Κατηγορίας 2018/19

ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 16:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 16:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ASHKAN TEHRANY
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 16:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 16:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 16:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΤΡΥΦΩΝ ΚΟΣΜΑ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2018/19

ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 09:00 ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 09:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 09:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 09:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Στάδιο
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 09:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 09:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 09:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
Στάδιο
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 09:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   MARIAN STAN

Παγκύπριο Προαιρετικό Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2018/19

ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητές
Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΠΑΦΟΣ F.C. 17:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΔΗΜΟΥ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 17:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 17:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 17:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 17:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΞΕΝΙΟΣ ΕΥΛΑΒΗ
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
 Παρασκευή, 31 Αυγούστου 2018
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 17:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Διαιτητές
Διαιτητής   ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 2018/19

ΓηπεδούχοςΏραΦιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 09:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΠΑΦΟΣ F.C. 09:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΔΗΜΟΥ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΟΥ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 09:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 09:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Στάδιο
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΞΑΝΘΟΥ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 09:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Στάδιο
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 09:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 09:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Διαιτητές
Διαιτητής   ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 09:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής   ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ
 Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 09:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Διαιτητές
Διαιτητής   ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής   ΑΝΔΡΕΑΣ Λ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Διαβάστε αναλυτικά τους ορισμούς εδώ:
https://www.cfa.com.cy/Gr/csreferees